English guide is below.

TR

MenaCash, sadece MenaPay SuperApp içerisinde para transferi ve uygulama içi işlemlerde kullanılmak üzere sunulan sabit kripto paradır. . Yani 1 MenaCash her zaman 1 USD’ye eşittir. MenaPay mobil uygulaması içerisinden banka havalesi, Bitcoin ve MenaCash PIN gibi opsiyonlarla cüzdanınıza MenaCash yükleyebilirsiniz. ve MenaCash’lerinizi istediğiniz zaman kilitli staking yöntemi ile %15’e kadar gelir elde edebilirsiniz.

Staking, kripto varlıklarınızı harcamadan veya transfer etmeden belirli bir süre cüzdanınızda kilitleme işlemidir. Staking ile belirlediğiniz süre sonuna kadar kripto varlıklarınızın kilidini açmazsanız süre sonunda ”Staking Ödülü” kazanarak pasif gelir elde edebilirsiniz. Staking ödülü ana kripto varlığınız ile birlikte cüzdanınıza otomatik aktarılır…


MenaCash is a stable cryptocurrency used for transfers and in-app transactions within MenaPay SuperApp. Therefore 1 MenaCash is always equal to 1 USD. MenaCash can be top upped via wire transfer, Bitcoin and MenaCash PIN in MenaPay app and then earn income up to 15% by staking MenaCash.

Staking is the process of locking your crypto assets in your wallet for a certain period without spending or transferring. If you don’t unlock your crypto assets until the end of the Staking period, you’ll be rewarded at the end of the period which is a passive income for you.

The staking…


MenaCash, sadece MenaPay SuperApp içerisinde para transferi ve uygulama içi işlemlerde kullanılmak üzere sunulan sabit kripto paradır. . Yani 1 MenaCash her zaman 1 USD’ye eşittir. MenaPay mobil uygulaması içerisinden banka havalesi, Bitcoin ve MenaCash PIN gibi opsiyonlarla cüzdanınıza MenaCash yükleyebilirsiniz. ve MenaCash’lerinizi istediğiniz zaman kilitli staking yöntemi ile %15’e kadar gelir elde edebilirsiniz.

Staking, kripto varlıklarınızı harcamadan veya transfer etmeden belirli bir süre cüzdanınızda kilitleme işlemidir. Staking ile belirlediğiniz süre sonuna kadar kripto varlıklarınızın kilidini açmazsanız süre sonunda ”Staking Ödülü” kazanarak pasif gelir elde edebilirsiniz. Staking ödülü ana kripto varlığınız ile birlikte cüzdanınıza otomatik aktarılır. …


  • MenaPay uygulamasını telefonunuza indirin ve kayıt olun
  • MenaCash satın alın (1 MenaCash her zaman 1 ABD dolarına eşittir)
  • OKEx hesabınıza giriş yapın: https://www.okex.com
  • Al-Sat sekmesinden USDT alım ekranına geçin: https://www.okex.com/buy-crypto
  • Yüklemek istediğiniz tutarı girin, ödeme yöntemlerinden MenaPay’i seçin “USDT Satın Al” butonuna tıklayın

100'den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren, işlem hacmi bakımından en büyük dijital varlık borsalarından biri olan OKEx’te, ilk Blockchain SuperApp olan MenaPay’in ödeme çözümleri kullanılarak TRY ve USD ile USDT satın alınabiliyor. Peki bu çözümler nedir ve nasıl USDT satın alınabiliyor? Makalemizin devamında bu sorulara cevap bulabilirsiniz.

Banka havalesi ile nasıl USDT alınır?


Sevgili BigONE kullanıcıları,

BigONE ve MPAY proje partileri ortaklaşa “MPAY Al/Sat ve 130.000 MPAY Ödül Havuzundan Pay Kazan” etkinliğini başlattı.

Detaylar aşağıda:

130.000 MPAY Ödül Havuzundan pay kazanmak için al/sat yapın.

Etkinlik zamanı:

4 Aralık 2020, 15:00–11 Aralık 2020, 15:00 (UTC+8)

Kurallar:

Etkinlik sırasında, MPAY / BTC işlem çiftinde etkili işlem hacmi yapan ilk 10 kullanıcı (kendi kendine işlem ve hesap karşıtı işlem hacmi hariç) aşağıdaki ödülleri alacak:

1. En çok işlem yapan kişi: 25.000 MPAY

2. 2. — 3. sıra: Kişi başı 15.000 MPAY

3. 4.-10. sıra: Kişi başı 6.000 MPAY

İlk 10'da yer almayan kullanıcılar, etkili işlem hacimlerine…


Dear BigONE users:

BigONE and MPAY project parties jointly launch “Trade MPAY & Share 130,000 MPAY” activity. Details are as follows:

Activity:

Trade to win a share of 130,000 MPAY

Activity time:

15:00, December 4, 2020–15:00, December 11, 2020 (UTC+8)

Rules:

During the event, the top 10 users in the effective trading volume of the MPAY/BTC trading pair (excluding self-transaction and account reverse trading volume) will receive the following prizes:

1. №1: 25,000 MPAY

2. 2nd-3rd place: 15,000 MPAY per person

3. 4th-10th place: 6,000 MPAY per person

Users who are not ranked in the top 10 will be divided…


MXC Global has established strategic cooperation with MenaPay in fiat currency. MXC will expand the Turkish and Islamic markets with the help of MenaPay. MenaPay is the first, fully backed and blockchain-based non-bank mobile payment solution and Super Application used in the MENA region, which is compliant to the Islamic Finance rules. MENA region refers to 18 countries in the Middle East and North Africa, including Turkey, Saudi Arabia, and Egypt, with a total population of about 441 million people. Turkey is now the third largest cryptocurrency trading market in the world, after the U.S and Japan.

In 2018, affected…


MXC Global ve MenaPay fiat para birimlerinin kullanımını kolaylaştırmak için bir stratejik işbirliği anlaşması imzaladı. MXC Global, Türkiye ve İslam coğrafyasındaki marketlere MenaPay yardımıyla açılamayı planlıyor. MenaPay, İslami Finans kurallarına uygun olarak MENA bölgesinde kullanılan ilk, tamamen destekli, blockchain tabanlı banka dışı mobil ödeme çözümü ve SuperApp’tir. MENA bölgesi, 440 milyondan fazla insanın yaşadığı, 18 ülkeden oluşan ve coğafi olarak Türkiye, Suudi Arabistan ve Mısır’ı da kapsayan Orta Doğu, Kuzey Afrika bölgeleridir. Türkiye, ABD ve Japonya’dan sonra dünyada en çok kripto para ticareti yapılan üşüncü ülkedir.

2018 yılında Türk Lirasının sert düşüşü ve Bitcoin’in Kasım ayındaki %36,98’lık değer kaybına rağmen…


We added a new feature to MenaPay SuperApp. By using the “Social Store” feature on the MenaPay SuperApp, users can get support from their followers with one click by adding their social media channels and offering services. Channel owners can also activate the ‘Send Message’ option to get messages from followers.

So, how can you add your channels and services, or support the channels that you love using the MenaPay SuperApp?

How to create a channel?

  1. Log in to the MenaPay app.
  2. Click on the “Social Store” button on the main page.

MenaPay

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store